AYAZ AYTAŞ

Sizlere
Sunduğumuz Hizmet
Alanlarımız

HİZMETLERİMİZ

AYAZ AYTAŞ

ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Operasyonel gücümüzü kullanarak tüm Avrupa, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetleri ülkeleri başta olmak üzere geniş coğrafyada ve yüksek standartlarda hizmet veriyoruz. Hız ve hasarsızlık prensibiyle hareket ediyor, üretim tesislerine JIT (Just in Time) teslimat gerçekleştiriyoruz.

AYAZ AYTAŞ

YURTİÇİ KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Taşımacılık stratejimiz, müşterilerimizin ürünlerini istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kurulu. Fabrika ve depo çıkışlı tüm Türkiye bayi dağıtımı, depolar arası taşıma, bayi iade alımı, şehirlerarası komple ve parsiyel taşıma, mikro dağıtım, konteyner taşıma, milk-run taşıma, rulo ve levha sac taşıma, damperli araç taşımaları hizmetleri sunuyoruz.

AYAZ AYTAŞ

PROJE TAŞIMACILIĞI

Her geçen yıl hızla büyüyen, konusunda uzman ekibimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla yurtiçi ve yurtdışında tüm taşıma modlarında gümrük ve sigorta işlemleri dâhil kapıdan kapıya endüstriyel lojistik çözümler sunuyoruz. Enerji, inşaat, demir çelik, otomotiv, ağır sanayi, endüstriyel tesisler, çimento ve hazır beton, tekne ve gemi sanayi başta olmak üzere farklı sektörlere hizmet veriyoruz.

AYAZ AYTAŞ

OTOMOTİV LOJİSTİĞİ

Yurtiçi bayi dağıtım hizmetinde tek model taşıma şekline bağlı kalmıyor, multimodal taşıma yetkinliğimizle yenilikçi ve alternatif çözümler geliştiriyoruz.

Müşterilerimizin iki nokta arasındaki özel taşıma, iade taşımaları ve bayiler arası taşıma taleplerini karşılıyor, araç ve güzergâh planlaması, yük konsolidasyonu, bilgi ve evrak akışı, hasar ve sigorta süreçlerini yönetiyoruz.

Bize Ulaşın
Teklifte Bulunalım

Cami Şerif Mah. İstiklal Cad. İçel İş Merkezi No:14/22
Akdeniz/ Mersin